Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen Yi Xin Precision Metal And Plastic Ltd 86-0755-27566993 market01@ymp.com.hk

Precyzyjne części aluminiowe

Yixin Precision Ltd - producent precyzyjnych części aluminiowych OEM

Uzyskaj wycenę
jakość Precyzyjne części aluminiowe Usługa
Dom - Usługi - Precyzyjne części aluminiowe

Precyzyjne części aluminiowe

Aplikacja

Hobbypark Aluminum Rear/Front Shock Tower

Hobbypark Aluminiowa wieża amortyzatorów tył/przód

Aluminum Camera lifter

Aluminiowy podnośnik do aparatu

Bike Bearing Headset CNC High Precision Machining Aluminum Alloy

Zestaw słuchawkowy do łożysk rowerowych CNC do precyzyjnej obróbki stopu aluminium

Precision Bass Knobs - Knurled Chrome

Precyzyjne gałki basowe — radełkowane chromowane

W dziedzinie obróbki części precyzyjnych CNC, części aluminiowe są bardzo powszechną częścią, która jest używana w większości dziedzin ze względu na ich szeroki zakres zastosowań i właściwości materiałowe.

Charakterystyka produktu części precyzyjnych z aluminium:

1, twardość materiału jest umiarkowana, a zużycie sprzętu do obróbki i narzędzi centrum obróbczego CNC jest niewielkie.

2, może być precyzyjnie obrabiany w różnych kształtach geometrycznych, takich jak płaskie, wnękowe, skorupowe, kuliste, łukowe i anizotropia.

3, nie jest łatwe do zaplamienia i łatwe do utrzymania w czystości.

4, ma dobrą trwałość i nie jest łatwo korodować, w połączeniu ze specjalnym procesem obróbki sprawia, że ​​części mają dłuższą żywotność.

5, aluminium jest materiałem przyjaznym dla środowiska i może być w 100% poddane recyklingowi, tymczasem aluminium ma wysoką wartość recyklingu.

Powyższe pięć punktów to właściwości materiałowe produktów aluminiowych, aluminium jest powszechnym materiałem w obróbce precyzyjnych części CNC, a jego twardość materiału jest umiarkowana, trwała i niełatwa do korozji.co więcej, odpowiedni jest koszt własny materiału.

Aluminium jest materiałem wybieranym przez większość producentów części:

1, dostarczając rysunki projektowe, które będą musiały dostosować części trójwymiarowego, dwuwymiarowego pliku rysunku (zawierającego materiały, wymiary, tolerancje, ilości i inne istotne informacje) wysłanego do działu obsługi klienta online!Jeśli rysunki nie są oznaczone powyższymi informacjami, należy zapewnić oddzielny personel obsługi klienta.

2, Obsługa klienta z przewidywaną wyceną niezwłocznie przekaże rysunki inżynierom produkcji w celu oceny ceny i dostawy, które zostaną podane po zakończeniu obsługi klienta po raz pierwszy, aby wysłać ofertę.

3, potwierdź płatność po otrzymaniu oferty, jeśli cena i czas dostawy są do zaakceptowania, prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą klienta, aby potwierdzić współpracę w zakresie przetwarzania precyzyjnych części;jeśli potrzebujesz faktury i musisz być publicznie dostępny w trybie offline za pośrednictwem publicznego transferu, skontaktuj się w odpowiednim czasie z obsługą klienta, aby się z nią uporać.

4, Jeśli chodzi o zbieranie części, Yixin Precision jest zakontraktowanym klientem VIP SF Express i Annenberg Logistics.

Małe części zazwyczaj wybierają SF, duże części wybierają ciężki ładunek SF lub Annen Logistics (obsługa niestandardowych drewnianych skrzynek, gra w drewnianą ramę), takie jak specjalne wymagania, prosimy o wcześniejsze poinformowanie obsługi klienta.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.