Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen Yi Xin Precision Metal And Plastic Ltd 86-0755-27566993 market01@ymp.com.hk

Części do produkcji blach

Yixin Precision Ltd - Producent części do produkcji blach OEM

Uzyskaj wycenę
jakość Części do produkcji blach Usługa
Dom - Usługi - Części do produkcji blach

Części do produkcji blach

Aplikacja

aser cutting large car auto bendind etching sheet metal parts fabrication

aser cięcie duży samochód auto bendind trawienie części z blachy;

Precision Laser Cutting Service

Usługa precyzyjnego cięcia laserowego

turn flat metal sheets into different parts by bending, perforating, cutting, and designing. Every sheet metal can be transformed into many different forms.

przekształcać płaskie blachy w różne części poprzez gięcie, perforowanie, cięcie i projektowanie.Każdą blachę można przekształcić w wiele różnych form.

Custom aluminum sheet metal forming parts metal fabrication parts

Niestandardowe części do formowania blach aluminiowych części do produkcji metali

Precyzyjna produkcja blachy jest w rzeczywistości tą samą koncepcją, co produkcja blachy, jedyną niewielką różnicą jest precyzja.Dokładność obróbki części z blachy uległa znacznej poprawie od czasu procesu od tradycyjnych warsztatów ręcznych po obróbkę sprzętu.Jednak do osiągnięcia precyzyjnej produkcji blach jest jeszcze długa droga.

Różnica między obróbką blachy a precyzyjną obróbką blachy polega na dokładności obróbki:

Dokładność przetwarzania ogólnej produkcji blachy wynosi 0,2 ~ 1 mm, a dokładność przetwarzania precyzyjnego wytwarzania blachy jest zwykle mniejsza niż 0,2 mm.

Różnica między nimi polega również na technologii przetwarzania.

Zwykła blacha jest przetwarzana przy użyciu tradycyjnego sprzętu do obróbki, takiego jak zwykłe wykrawarki i maszyny pod otwartym kątem, w celu uzyskania kształtu, często w przypadku produktów wsadowych, i nie można zagwarantować dokładności, a niektóre złożone procesy są trudne do zrealizowania.

Blacha precyzyjna wykorzystuje bardzo precyzyjny sprzęt do obróbki blach CNC, który nadaje się do obróbki małych i dużych partii produktów i charakteryzuje się krótkim cyklem obróbki, wysoką precyzją i dobrą jednorodnością.

Wpływ na dokładność obróbki części blaszanych ma sprzęt do obróbki oraz wielkość rozwinięcia blachy.Precyzyjna blacha wymaga dokładniejszego rozmiaru podcięcia, co wymaga bardziej profesjonalnej technologii rozwijania blach.Na jakie problemy należy zwrócić uwagę przy precyzyjnym wytwarzaniu blach?

1. Części blaszane zwykle charakteryzują się małym rozmiarem partii, wieloma typami i łatwym przepływem nowych produktów i można je dostosować do różnych potrzeb klientów, więc zwykle nie mają ustalonej formy produkcji.

2. Na wczesnym etapie precyzyjnego wytwarzania blach musimy zrozumieć potrzeby klientów.Kiedy otrzymujemy informacje o zamówieniu i zapotrzebowaniu na towary, musimy sformułować jasny pomysł w naszym umyśle i mieć pewne zrozumienie wyglądu i formowania towarów klientów, a następnie możemy narysować rysunki, aby pokazać potrzebne nam części z blachy do produkcji wizualnej na obrazie i wskazania każdego parametru i skali.

3. Przy gięciu na precyzyjną obróbkę blach należy potwierdzić kierunek gięcia i skalę gięcia, a jeśli materiału jest więcej lub może go brak, dokonać korekty w odpowiednim czasie, a po potwierdzeniu produkcja seryjna można przeprowadzić, a następnie przy produkcji należy wymienić formy i wykonać prace sprawdzające od początku.

4. Sprawdź jakość gotowych elementów blaszanych, pobierz próbki, aby sprawdzić skalę elementów blaszanych, następnie sprawdź wygląd, zwróć niekwalifikowany towar do pieca i wypełnij raport z kontroli.

Shenzhen Yixin Precision Metal and Plastic Ltd jest producentem precyzyjnych blach.Z dobrą technologią cięcia laserowego blach, wycinarką CNC i szlifierką.Może zapewnić klientom dobrej jakości obróbkę części z blachy, obróbkę szafek blaszanych i obróbkę podwozi z blachy, chwalono współpracę z wieloma klientami.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.